Renault Aracım Teslim Edilmedi!

Erdem S. |

10. 02. 2013 şubatta Ankara Söğütözündeki Maisten aldığım araba personelin yavaşlığı veya ilgisizliği nedeniyle teslim edilemiyor. 2 günde çıkar denen kredi 1 haftada, çıktı bu bankadan kaynaklı ama 3. gün teslim ediceğiz denen araba hala ortada yok.

Her aradığımda küçük bir sorun oldu yarın teslim edilecek denen araba için 12 şubattan beri bekliyorum. Allahtan kampanyada almadım bir de kampanya olsaydı 2 aya anca teslim olurdu. Müşterilere belirli bir tarih verseniz bu sorun ortadan kalkacak. Deseydiniz ki 1 martta teslim edeceğim diye sesimi keser otururdum. 13 şubattan beri her gün arayıp araç ile ilgili haber var mı diye soruyorum. Diğer firmadan alsaydık çoktan teslim almış olurduk.

Etiketler :

Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem S.
  01 Mart
  17:37

  Sayın Renault Genel Merkez Yetkilisi ile 2 kere görüşmemden sonra tekrar ve tekrar (bugün 4 kere oldu sanırım)Ankara Söğütözü Mais şubesini aradığımda cevap aynı idi. Arkadaşlar ay sonu olduğu için bir çok işle ilgileniyor. özür dileyerek plaka ve ruhsat işiniz pazartesiye kalıyor.10 şubatta almaya gittiğimde kredi hariç 3 günde teslim deniyordu. Son durum avukatım aracılığı ile satış sözleşmesi fotokopisi ve sözleşme taslağı yani Araç satış vaadi sözleşmesi ile adli süreç. şimdi yeni bir RENAULT macerası başlıyacak.

 • 28 Şubat
  14:01

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.