Renault Aracım Soğuk Havada Zor Çalışıyor!

Bahadır G. |

2 sene önce Renault Megane 3 model araç aldım ve aldığıma bin pişmanım. Kış aylarında soğuk havalarda çalışırken zorlanıyor ya da hiç çalışmıyor servise götürdüm defalarca şikayetimi belirttim mailler attım müşteri hizmetleriyle görüştüm. Bütün Renault bu hatadan haberdar. Bize sattıkları kusurlu aracın mahiyetinde yazılım gelecek diye oyalıyorlar kimse ilgilenmiyor. Ben en yakın zamanda tüketici mahkemesinde dava açacağım.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır G.
  22 Mart
  13:40

  Bir çok Renault mağduru gibi benim de aracım sabahları soğuk havada çaılşmıyor. Hiç kimse bu sorunla ilgilenmiyor. Bütün Renault ağız birliği yapmış bir durumda. Bu sayfa dahi Renault araçların bu sorunuyla dolu, internet yıkılıyor bir de hala çok düzgün araba satıyorlarmış gibi reklam yapıyorlar. Şikayet yazıyorum kimse geri dönüş bile yapmıyor müşteri temsilcisi de hala servise götürün diyor. En azından bizim mağduriyetimizi bir nebze de olsun azaltacak bir açıklama yapılabilir. Çünkü inanın bütün Renault yetkilileri bu sorunu biliyor. Şimdi havalar ısınıyor diye sorun yok olacak ne de olsa. Peki bir soru daha yazılım gelince bu sorunun düzeleceği ne malum?

 • Bahadır G.
  19 Mart
  13:20

  Bu sorunu yaşayan diğer mağdurların bana destek vermesini rica ediyorum.

 • Bahadır G.
  19 Mart
  13:17

  Renault beni aramıştır doğrudur ancak şu anda bu sorundan haberdar olduklarını söyleyip aracın hatalı üretildiğini kabul ediyorlar. Şu an yapacak hiçbir şeyleri olmadığını söylediler hala aracı servise götürün diyorlar. Sonuç olarak HİÇ YARDIMCI OLMADILAR!

 • 18 Mart
  17:14

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.