Renault Aracım Servisten Çıktıktan 10 KM Sonra Arıza Bildirisi Verdi

Sadik B. |

Renault aracımı 21.02.2014 tarihinde Bursa Karoto servisine bıraktım ve aldıktan 10 km sonra elektronik sorunu uyarısı verdi. Daha öncesinde hiçbir şekilde bu tarz sorunu olmayan sadece periyodik 40.000 km bakımı için gittiğim aracım servis sonrası böyle bir arıza verdi. Geri götürdüğümde yeniden kontrolden geçti ve şimdi benden 700 TL gibi rakam fatura bilgisi verildi.

Üstelikte kullanıcı kaynaklı sorun olmadıklarını kabul ettikleri halde. Aracım 2010 model ve sadece 37.000 km'dedir. Keyfi kullanılan aracımda servis sonrası oluşan ya da oluşturulan bu arızanın faturalandırılmasını kınıyorum. Konu hakkına ivedi şekilde dönüş ve yardım bekliyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sadik B.
  01 Mart
  21:39

  hiç bir şekilde dönüş yapmadınız, bu kadar müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir şirket görmemiştim..!! satış sonrası hizmet ve müşteri taleplerine verilen önem koca bir sıfır..

 • 28 Şubat
  09:27

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sağdık BAĞDATLI

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.