Renault Aracım Motor Arızası Veriyor.

Mazhar İ. |

12.01.2015 tarihinde Ankara Görgülü Kardeşler servisine motor arızası nedeni ile aracım servise gitmiştir. Aracın parçası tam 30 günde gelmiştir. Bugün aracı servise bırakalı tam 32 gün olmuştur ve aracım hala servistedir. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen herhangi bir dönüş olmamış olup böyle sorun görülmemiştir. Servis ile sürekli irtibat halindeyim ancak onlarında yapabileceği bir durum yoktur.

Benim aracım ticari araç olup bir çok maddi manevi sıkıntıya sokmuştur. Hiç kimse zararımı karşılama yoluna gitmediler. Renault markasına yakışmayacak bir tutumda bulundular. En kısa zamanda sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Motor Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  13:04

  Değerli Müşterimiz Sn. Mazhar İPEK,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

 • Mazhar İ.
  13 Şubat
  11:21

  Konu ile ilgili Ankara minibüsçüler esnaf odasına da şikayetimi ileteceğim ve arkadaşların almasına engel olacağım. Konunun ne kadar hassas olduğunu artık birileri görsün yoksa bu konu çok daha fazla hasara açabilir. Bilgilerinize.