Renault Aracım İlk Marşta Çalışmıyor

Cenk Levent D. |

Renault Fluence aracım garantili iken 07.11.2013'de aracımı çalışmadığından ve geç çalışmasından dolayı aracımı Acar servise bıraktım. Aracımda 20 amp sigorta değiştirildi.07/12/2013 de aracım yine çalışmadı ve tekrar aynı servise götürdüm. Yanlış sigorta takılmış denildi ve 30 amp sigorta taktıklar.

2014 Ocak ayında aracım yine çalışmadı. Bu sefer Renes Renault'a yönlendirdiler. Renes personeli sağolsun marş motoruna baktı ve yazılım yüklendi. Sorun devam ederse marş motoru değişecek ve ücrete tabi tutulacağım söylendi. Maalesef sabah soğuklarında sorunlarım devam ediyor. Aracım garantili iken arızalar Acar Renault servis tarafından yapılmadı. Ayrıca Renault yetkililerinden mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ateşleme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk Levent D.
  22 Şubat
  00:22

  13.02.2013 tarihinde renser aracın yakıt pompasında arıza olduğunu düşündü ve mais ile görüşüp döeneceklerini beyan ettiler.Aradan 8 gün geçti hala arayan soran yok.Bu saatden sonra da aramasalarda olur aracımı sağolsun sattırdılar.Bir daha asla Renault grubu araç almam.Firma çok ilgisiz.

 • 11 Şubat
  13:47

  Değerli Müşterimiz, Sn. Cenk Levent DAYI

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.