Renault Aracım Gazdan Benzine Geçiyor!

Sedat P. |

10 ay önce fabrika çıkışlı gazlı Renault Sybol marka sıfır bir araç aldım. Bir süre aracı kullandıktan sonra yolda hareket halindeyken kendiliğinden gazdan benzine geçiyor. Aracı ilk servise götürdüğümde sorun yok dediler. Sorun devam edince tekrar götürdüm, gaz filtresinden olabileceği söylenerek, benden 77 TL alınarak garantili araçtan filtre değiştirildi. Yine çözülmedi.

Sonra defalarca götürdüm ,sorun halen devam ediyor. Araç gazlı oluğu için yakıt maliyetinin düşük olacağından bu aracı aldım. Ancak benzinli kullanmak zorunda kalıyorum. Renault u arayıp sizden kaynaklanan hatadan dolayı ben aracımı benzinli kullanıyorum dedim. Hatalarını kabul ediyorlar ama mağduriyetimin giderilmeyeceği söylendi.

Etiketler :

Yakıt Tüketimi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat P.
  26 Haziran
  15:38

  Buradan şikayetimin ulaşmasına rağmen şikayet reno firmasının umurunda bile değil. Müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir firma. Şikayetimi okuyanlara tavsiyem araç almak düşünüyorlarsa kesinlikle renoyu seçmemeleridir. Farklı otomobil firmalarını seçin. Bu şikayetimi yakında tv den duyuracağım. Tv de bulunan bir arkadaşımdan rica ettim oradanda inşallah söylenecek. Beni mağdur eden firmanında bir şekilde mağdur olması için elimden geleni yapacağım. Bu arada araçta yaşadığım sorun halen devam ediyor.

 • Sedat P.
  24 Haziran
  11:04

  Daha önce söylediklerini tekrarladılar. Yani evet hata bizde ama sizin mağdiryetinizi gideremeyiz dediler. Herkese tavsiyem renaultu kesinlikle tercih etmemeleri.

 • 19 Haziran
  17:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. Sedat Pullu,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.