Renault Aracım 1 Aydır Servisten Çıkmayı Bekliyor.

Çağri Y. |

16.06.2014 tarihinde kaskolu aracımla kaza yaptım. 17.06.2014 tarihinde Kastamonu Renault Buyruk Otomotiv de sisteme giriş yapıldı ve hasarın 1 hafta ~ 10 gün gibi bir sürede biteceği söylendi. Bu süre bittikten sonra ne zaman arasam bana 2 gün sonra, 3 gün sonra, hafta başı diyerek zaman verildi.

Az önce aradığımda da T** Bey "tahminimizden uzun sürdü hafta sonuna "dediler. Hafta sonunda neredeyse 1 ay olacak. 1 ayda pert araç bile toplanır. Onarıma benden sonra giren araçlar benden önce çıktı. Tarafıma verilen cevapları samimi bulmuyorum. Süre kısa diye ikame araçta talep etmedim. Atlatılmaktan bıktım. Bundan sonra avukatımla muhatap olacaksınız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağri Y.
  13 Temmuz
  08:40

  Dedikleri gibi genel müdürlükten ertesi gün aradılar keşke bize daha önce haber verseydiniz dediler ama sonuç değişti mi ? Hayır! Ondan sonra yine aynı , çözüm yok , arayıp bilgi veren yok bakımlarını düzenli serviste yaptırdığım aracım hala serviste yatıyor laf olsun diye aramayın.

 • 10 Temmuz
  08:09

  Değerli Müşterimiz, Sn. Çağrı YILDIRIM

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz