Özlem Y. Teşekkür Mesajı

Gösterdikleri ilgi ve hızlı çözüm sürecinden dolayı Renault ve Neziroğlu'na ve de buna vesile olan şikayetvar sitesine teşekkür ederim..

Renault Aracım 1 Aydır Parça Bekliyor!

Özlem Y. |

21.09.2013 tarihinde kaza yaptığım 2013 model Renault Clio aracımı satın aldığım yetkili servise 23.09.2013 günü sabahı teslim ettim verdikleri teslim tutanağında tahmini bitiş zamanını 28.09 olarak belirttiler. 28'inden önce aradım durumu sormak için, bana parça beklediklerini, 1 Ekim salı günü muhtemelen teslim edilebileceğini söylediler, salı günü aradım, parça beklediklerini söylediler, hala aynı şeyi söylüyorlar.

Bekledikleri parça sol aks taşıyıcısı Türkiye'de yokmuş, yurt dışından gelecekmiş ve hatta yurt dışında da mevcut değilmiş, üretilecekmiş şeklinde açıklama yaptılar. Renault tercihimizin nedenlerinden birisi de kolay yedek parça temini idi, ancak yanılmışız.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özlem Y.
  28 Ekim
  11:34

  Gösterdikleri ilgi ve hızlı çözüm sürecinden dolayı Renault ve Neziroğlu'na ve de buna vesile olan şikayetvar sitesine teşekkür ederim..

 • 21 Ekim
  17:18

  Değerli Müşterimiz, Sn. Özlem YILDIZ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.