22 Mayıs 2013

Renault Araç Teslim Personel Davranışı!

Şirketimiz araçlarını malesef Renault Markasından aldık ve araçlarımızı teslim alırken Ankara'da teslimatla ile ilgili kişinin son derece uygunsuz ve kaba davranışlarına muhatap olduk. Konudan duyduğumuz rahatsızlığı bir çok kere bildirmemize rağmen konuyla ilgili en ufak bir işlem yapılmamıştır.

Biz müşteri olarak kaba davranıldı ve saatlerce orada bekletildik. Araç markası imajı ile tutarsız bir hizmet politikası yürütmekte, aracını almak için gelenlere son derece uygunsuz muamele de bulunulmuştur.

Serim 433 Okunma

Cevaplar

 • Serim'in Teşekkür Mesajı27 Haziran 2013

  Bugün ilgili Renault firmasından çok nazik bir beyefendiyle görüştük. Konuya yaklaşımı bizim aylardır beklediğimiz yaklaşımdı ve konuyu hallettik. Firma Yetkilisi Utku Bey'e ve sitenize konuya sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ediyorum.

 • Serim 25 Haziran 2013

  Firmanın yazdıklarının gerçekle uzaktan yakından alakası yok. Firmanın araç tesliminde gösterdiği davranışı bizim kabullenmemiz, unutmamız veya yoksaymamız mümkün değildir. Bununla ilgili sonuna kadar takipçisi olacağız.

 • Serim 25 Haziran 2013

  Usulen bir arama yapılmış, tarafımıza bilgi verileceği söylenmiş ama hiç bir şekilde bilgi verilmemiştir.

 • Serim 23 Mayıs 2013

  Yaptığımız başvurular sonrasında rutin olarak aranıyoruz. Bu konuda sıkıntı yok. Başvurumuzla ilgili herhangi bir değerlendirme ve takip henüz yapılmamıştır. Sadece olayın inceleneceği ve bize bilgi verileceği ifade edilmiştir. Bu rutindir. Bundan önceki başvurularımızda da aynı süreç olmuş ama sonucunda hiç bir bilgilendirme yapılmamıştır. Biz talebimizin yani durumla ilgili olarak ne yapıldığının şirketimize yazılı olarak bildirilmesini, söz konusu duruma sebebiyet veren kişinin bilgilerini rica ediyoruz.

 • Renault Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön