Renault Ankara Sistem 2 Servis Problemi!

Ömer Y. |

Sistem 2 ye aracımın rutin bakımını yaptırmış, bin küsur bakım ücreti neticesinde bagajı kirli olarak geri almıştım. Bu bana ders olmadı ki bir ay içinde aynı servise iki kez daha aracı bıraktım. 15 gün aracım serviste kaldı. İkisinde de aracın Yakıt Filtresi Suyunu alınız ikazı verdiğini, bakılmasını istediğimi belirttim. Lakin ikisinde de talebim karşılanmamış olarak aracı kardeşim iade almış. Servis, hizmetten memnun kaldık mı diye aradığında bunu dile de getirdim, ama aymazlığa devam. Şu an aracı servisten alalı bir hafta oldu bu gün iş çıkışımda aracım çalışmadı. Sorduğumda sudan dolayı donma olabileceği ifade edildi. Tüm hukuki yollara başvuracağım. Renault alırken de iki kez düşüneceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Y.
  27 Ocak
  23:06

  Sistem 2 nin aymazlığını mazur görmek lazımmış, nereyi örnek aldıklarını öğrenmiş olduk. En kısa sürede benimle irtibat kuracak müşteri hiizmetlerinden iki gün oldu ses yok. Ben arabayı tamir ettirip, sattıktan sonra arayacaklar sanırım.

 • 26 Ocak
  09:27

  Değerli Müşterimiz Sn.Ömer Yılmaz,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.