Renault Airbag İkaz Arızası.

Ekrem Ö. |

Renault Megane 2 aracımda döner kontaktör arızası var! 2009 model Renault Megan araç sahibiyim. Renault aracımın gösterge panelinde Airbag ışığı sürekli yanıp sönüyor. Konu ile ilgili olarak servise gittiğimde aracın döner kontaktör denilen parçasının arızalı olduğu ve bunun değişmesi gerektiğini belirttiler. Bu arıza ile ilgili olarak yapmış olduğum araştırmalarda birçok Renault Megane araçta bu arızalar kronik olarak çıktığı için Renault firması olarak bu arızanın giderildiği ve ücretsiz olarak yenisi ile değiştirildiği bilgisini edindim. Diğer müşterilerinize gösterdiğiniz hassasiyetin tarafıma da gösterilmesini ve kronik arızanın giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem Ö.
  26 Ağustos
  00:10

  Renault genel müdürlükten kısa bir süre içerisinde geri dönüş yapıldı. Arızaya sebep parçanın ücretsiz değiştirilemiyeceğini, böyle bir uygulamalarının olmadığını söylediler. buradan yanıltıcı cevaplara göre beklenti içerisine girmeyin derim. Renault yetkililerine ilgilerinden ötürü teşekkür ederim.

 • 19 Ağustos
  09:47

  Değerli Müşterimiz Sn.EKREM Ö.,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.