Renault 6 Aydır Bulunamayan Parça..

Serkan Ç. |

Yeni almış olduğum Renault marka aracım Çanakkale Biga Renault servisine arızinin giderilmesi için 6 ay önce bıraktım, bir parçanın olmadığını siparişini verdiklerini söylediler, 6 aydır parça gelmedi sanırım daha nice 6 aylar geçecek trajikomik bir durum.

Türkiye ve Fransa'da parçanın bulunamaması çok komik. Ticari olarak almış aracın sorunun giderilemediğinden dolayı bana vermiş olduğu zarar çok büyük.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ç.
  12 Nisan
  11:40

  Renault Mais firmasının sergilemiş olduğu tavır ve eylemleri ile tarfıma kazandırdığı düşünce; aracı satarız, bir sorun olduğunda çare yaratamadığımız için ilgenmeye gerek yok, müşteri kendi başının çaresine baksın'dan öte değildir.

 • Serkan Ç.
  07 Nisan
  18:50

  merhaba Renault Mais'a gerek mail yoluyla gerek müşteri hizmetleriyle bir çok kez görüşme yaptım. Dönüş yapıcaklarını söyleyip hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Böyle kurumsal bir firmanın markasının arkasında durmaması çok üzücü, satış sonrası hizmet ne yazık ki yok araç alıyorum iş için binbir zorlukla aracın parçasını 6 aydır temin edilememesi ve yaşadığım, gördüğüm zarara karşı firmanın kayıtsız kalması kelimelerle ifade edilemez. Sizlerden isteyim ivedi bir şekilde olumlu olarak bana yardımcı olmanız daha fazla zarara uğratmamanız. çünkü yaşadığım gerçekten çok trajikomik!

 • 07 Nisan
  11:21

  Değerli Müşterimiz Sn.Serkan Çolakgil,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.