07 Nisan 2016

Renault 6 Aydır Bulunamayan Parça..

Yeni almış olduğum Renault marka aracım Çanakkale Biga Renault servisine arızinin giderilmesi için 6 ay önce bıraktım, bir parçanın olmadığını siparişini verdiklerini söylediler, 6 aydır parça gelmedi sanırım daha nice 6 aylar geçecek trajikomik bir durum.

Türkiye ve Fransa'da parçanın bulunamaması çok komik. Ticari olarak almış aracın sorunun giderilemediğinden dolayı bana vermiş olduğu zarar çok büyük.

Serkan 308 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 12 Nisan 2016

    Renault Mais firmasının sergilemiş olduğu tavır ve eylemleri ile tarfıma kazandırdığı düşünce; aracı satarız, bir sorun olduğunda çare yaratamadığımız için ilgenmeye gerek yok, müşteri kendi başının çaresine baksın'dan öte değildir.

  • Serkan 07 Nisan 2016

    merhaba Renault Mais'a gerek mail yoluyla gerek müşteri hizmetleriyle bir çok kez görüşme yaptım. Dönüş yapıcaklarını söyleyip hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Böyle kurumsal bir firmanın markasının arkasında durmaması çok üzücü, satış sonrası hizmet ne yazık ki yok araç alıyorum iş için binbir zorlukla aracın parçasını 6 aydır temin edilememesi ve yaşadığım, gördüğüm zarara karşı firmanın kayıtsız kalması kelimelerle ifade edilemez. Sizlerden isteyim ivedi bir şekilde olumlu olarak bana yardımcı olmanız daha fazla zarara uğratmamanız. çünkü yaşadığım gerçekten çok trajikomik!

  • Renault Temsilcisi07 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.Serkan Çolakgil, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön