Renault 5 Aylık Arabanın Arka Sileceği Çalışmıyor, Direksiyon Kutusu Arızalı!

İsmail G. |

Araç 3 aylık iken servise götürdüm aracın arka sileceğinin çalışmadığını ve ön sol tekerden bir ses geldiğini söyledim. Aracın uzun kalması gerektiğini söylediler. Bende iş yoğunluğundan 06/08/13 aracı aldığım Antalya Sarılar Renault'a götürdüm. İnceleme sonucunda arka sileceğin motorunda problem olduğunu ve önden gelen sesin de direksiyon kutusundan geldiğinin ve ikisininde değişmesi gerektiğini ve sipariş vereceklerini söylediler.

6 Ağustos'dan bu yana neredeyse 5 hafta geçti parçalar daha gelmedi. Parçanın gelmediğine mi yoksa o kadar para verip 46.500 TL sıfır araçtan böyle sorun çıktığına mı yanarsınız? Renault'un bana kusurlu araç sattığını düşünüyorum ve bunu resmi yollarla çözmeye kararlıyım.

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail G.
  01 Ekim
  12:41

  Evet bugün Antalya yağmurlu ve benim clio4 aracımın arka sileceği çalışmıyor. Ben bu şikayeti ramazan Bayramı arkası yaptım kurban bayramı geldi sayılır. Ne servisten ne de müşteri temsilcisinden ses yok.

 • İsmail G.
  18 Eylül
  21:16

  Müşteri temsilcisi arayalı 3 gün oldu. Ben bu konuyla bizzat ilgilenecem falan...vs ama ne arayan var ne soran. Çok pişmanım çok clio4 aldığım için.

 • İsmail G.
  16 Eylül
  19:59

  Aracın direksiyon kutusu tek problemi değil. Sıfır Aracın arka sileceği çalışmıyor Nasıl oluyor da şikayet başlığı direksiyon kutusu olarak değiştiriliyor.

 • 16 Eylül
  14:37

  Değerli Müşterimiz, Sn. İSMAİL G.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.