Renault 37000 Km'de Şanzıman Diski Baskı ve Volan Arızası!

Dinç D. |

Şirketimi 7 adet Renault marka araç kullanmaktayız. Bunlardan 2 'si Master,geçen hafta Muğla Kutay servisine araçta çekiş düşmesi yüzünden 4***2 plakalı aracımız bakıma verildi. Yıllık
periyodik bakım önceden yapılmıştı. Araçta şanzıman disk baskının değişmesi gerektiği söylendi. Bunun haricinde volan yüzey bozuk olduğu bununda servis tarafından değişmesi gerektiği bildirildi.

Bizde karşımızda sadece dışkı baskı maliyeti bile fazla iken volan maliyeti de eklenince Renault marka aracımızla övünürken değiştirmekle iyi ettiğimizi düşünürken kısacası hayal kırıklığına uğradık.

Ford transit araçlarda aynı sevkıyat ekibiyle senelerce yıllık bakım harici bir masrafımız
olmamıştı. Daha 1. yılda ve 37000 gibi ticari bir araç için dışkı baskının bitip Vola'nın da bozulması bir hayli garip ve can sıkıcı. Kullanıcı hatası olsa diğer araçlarımızda arıza yapardı.

Etiketler :

Şanzıman Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dinç D.
  21 Ağustos
  16:59

  Ne arayan var ne soran. Garanti kapsamina girmiyormus. Standart herkese ayni cevabi yazip gönderiyorsunuz galiba. müşteri memnuniyeti diye bir şey vardir. Siz böyle küçük hesaplarla müşteriyi mağdur ederseniz bu ticari araç pazarinda zor tutunursunuz.

 • 21 Mart
  09:08

  Değerli Müşterimiz Sn.Dinç Dişcigil,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.