Renault 2013 Yılında Alınan Araca 2014 Ötv Zammı Yansıtıldı!

Ulaş A. |

29 Aralık'ta Günerler Oto'dan araç bakmak için gittim. Araç beğendim en geç yarın kararımı vermem gerektiğini yeni yıla kalırsa zamlar ve vergilerde değişme olabilir dedi. Bende araca karar verdim ve aynı gün tamam almak istiyorum diye dönüş yaptım sonrasında 1.000 gönderdim.

Aracın plakasını çıkartmamız lazım zamlar gelmeden işlemlere başlayabilmemiz için yarın 9.000 daha gönderin satış işlemini yapalım dedi. 31'inde saat 10:30'da kalan 9.000'i gönderdim. Tutarların yeterli olduğu bu yıla yetişeceği, plakanın çıkacağını bildirildi. Şimdi 2014 oldu Ötv'ler arttı araca 1.200 TL daha istiyorlar. Bana bu yıla yetişmesi lazım çabuk karar verin deyip biz yetiştiremedik farkı ödeyin mantığını kabul etmiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Oto.Fiyat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ulaş A.
  24 Mart
  16:37

  Vergi farkıı ben ödemek zorunda bırakıldım. İşlemle ilgili yardımcı olunmadı. En kısa sürede tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım .
  Saygılarımla

 • 03 Ocak
  13:12

  Değerli Müşterimiz, Sn. Ulaş AKÇAM

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.