Renault 2012 Symbol Ekspession Sürücü Koltuk Problemi!

Abdullah Y. |

Adana ilinde yer alan 2 yetkili servisede gittim sürücü koltuğu "oturulan kısmında süngerde problem var / her duruş kalkışta oynuyor, bağlantısı gevşemiş" benim tespitim bu yönde ama her iki serviste uzaktan ustaları takip ettim sadece kızağı ileri geri hareketi ile tamam yağladık deyip beni gönderdiler. Servis bu olmamalı lütfen bana yardım edin. En azından yerinden söküp dışarıda sünger veya tel bağlantısı kontrollerini yapılması deneyin ama nerede!

Etiketler :

Koltuk Döşeme Yetkili Servis Personel Yol Yardım Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Y.
  09 Nisan
  10:25

  Sürücü koltuk problemi devam etmektedir. Servis sanırım geçici bir çözüm üreterek konuyu savuşturdu. dışarıdan döşeme ustasına gösterdim Koltuk rayını arızalı olduğunu ve servisin bunu çok kolay anlayabileceğini belirtti. Arabanın garanti süresi bitti ve ben şuan çok mağdur durumdayım garanti süresi içerisinde değiştirilse idi ücret ödemeyecektim. Renault firmasından bu konuda yardım rica ediyorum. Mağdur edildim

 • 16 Aralık
  11:05

  Değerli Müşterimiz, Sn. Abdullah Yalım

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.