Renault 2012 Model Aracımdan Ses Geliyor!

Serkan K. |

Renault Clio 1.5 dci icon Start&stop en dolu modelini satın aldım şuanda 11.000 km'de aracımın ön
aksamından bir gacırtı sesi geliyor. Bunun yanı sıra sürücünün sağ ve sol kapısında bulunan camların çıtalarından şiddetli rüzgar sesi geliyor.

Not: Aracımın 10.000 km bakımını öz üçler otomotiv halkalı servisinde yaptırdım. Genel olarak bakım yapan kişiler aracımla ilgilendi kendilerine bu konuyu aktardığım da problemin tüm Clio 4 modellerde olduğunu nereden kaynaklandığını bulmaya çalıştıklarını bulduklarında gerekli düzeltmelerin yapılacağını tarafıma bildirdiler. Yukarıda da belirttiğim gibi beni rahatlatmadı en kısa sürede problemin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  27 Ocak
  13:32

  bugün itibari ile tamı tamına bir ay oldu renault firmasından tarafıma her hangi bir dönüş olmamıştır. demek ki sadece reklamlara bakarak ürün almamak gerekiyormuş almadan önce araştırmak lazımmış.

 • Serkan K.
  20 Ocak
  12:36

  bariz hatalı araç üretmişler hatalarını düzeltmek için her hangi bir çaba içerisine girmiyorlar nasıl bir politika izliyorlar anlamış değilim. bir daha renault markası mı asla

 • Serkan K.
  09 Ocak
  09:26

  27 aralıkta bildirmiş olduğum şikayetimle ilgili olarak tarafıma dönüş yapılmamıştır. bu nasıl bir çalışma anlayışıdır anlayabilmiş değilim müşterilerinize ürünü satana kadar mı hizmet veriyorsunuz 9 ocak oldu ve her geçen gün renault firmasından soğuyorum. bu hafta içerisinde şikayetimle ilgili olarak tarafıma ulaşılıp aracımda ki problemler giderilemezse hakkımı gerekli mercilerde arayacağımı üzülerek bildiriyorum.

 • 27 Aralık
  09:57

  Değerli Müşterimiz, Sn. Serkan KAYA

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.