Renault 2008 Laguna 2 Ön Konsol Kalkması Ve Vites Topuzu Soyulması.

İsmail Y. |

2008 Model Renault Laguna 2 marka aracı konforlu D sınıf olduğu için almıştım. Fakat ön konsoldaki kalkma ve vites topuzunda soyulma nedeni ile arabadan soğudum. Renault yerli firma diye tercih etmiştim. Pekte ilgileneceklerini düşünmüyorum.

Etiketler :

Vites ve Kutusu Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Y.
  25 Aralık
  08:21

  Müşteri Hizmetleri aradı, aracı kontrol ettiler. Sonuç malum. Üretim hatası yok, kullanıcı hatası dediler. Ama önüme de yüklü bir fatura çıkardılar. Ben konsolun camın önündeki hava üfleyen kısmı nasıl deforme edebilirim ki, kavisli bir yapı olsun, açıklık meydan gelsin ve bir daha montaj olamasın???

  AYIP diyorum bu RENAULT'un bir AYIBI??? Ülkesini, vatanını ölesiye seven birine de şunu yazdırıyorlar ya helal olsun. Bir daha yerli malı demesin kimse...

 • İsmail Y.
  18 Aralık
  21:47

  Sayın Ranault Yetkilileri,

  Standart bir kuru msj ile konuyu cevaplamış mı oluyorsunuz. Belirttiğiniz 444 66 22'yi de aradım, kayıt yaptırdım. 1 haftadır ne arayan var ne soran. Sonra yerli firmalar neden satmıyor diye Türk Milletini suçluyorsunuz. Ümidim az da olsa vardı. O da tükendi...

 • 12 Aralık
  11:14

  Değerli Müşterimiz, Sn. İsmail YILMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.