Renault 2. El Garanti Sorunu.

Erman G. |

Ocak ayında Renault 2. elden Seat Leon bir araç aldım 6 aylık şanzıman garantisi ile birlikte. Şanzıman arıza yaptı. Bakımlarda değişmesi gerekmeyen parçaların kapsam içerisinde olduğu söylendi. Bugün aracı servise götürdüm servisten garanti arandı kavrama arızası olduğu söylendi. Kavramanın kapsam dışında olduğu çünkü kuru sistem olduğu söylendi. Aynı şanzıman 2.0 motorlu araçlarda yağlı sistem olduğunu söyledik o kapsam içinde dedi. Kapsamda açıkça tork konvertörü yazmasına ve servistekilerin de bu parçanın tork konvertör ü olduğunu söylemelerine rağmen kapsam dışı olduğu söylendi.Aynı kişi daha önce bana bakımda değişmesi gerekmeyen parçanın kapsam içinde olduğunu söylediğini hatırlattım kendisi kaydı dinleyip döneceğim dedi. Daha sonra aradım kaydı dinlemedim ben sizin talebinizi reddettim dedi.

Etiketler :

Şanzıman Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman G.
  14 Haziran
  13:20

  Firmadan 1-2 kez aradılar size dönüş yapacağız dediler arayan soran yok. Hakkımı hukuki yollardan arayacağım. Böyle bir şey olamaz.

 • Erman G.
  30 Mayıs
  10:55

  Firmadan herhangi bir şekilde iletişim kurulmadı. Galiba da kurulmayacak.

 • 27 Mayıs
  09:03

  Değerli Müşterimiz Sn.Erman G.,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.