06 Mayıs 2016

Renault 0 Km Boya Kusurlu Araç..

Şubat ayında almış olduğum 2016 model 0 km Captur aracımın teslimat esnasında boyasında bir kusur fark ettim, görevliye bildirdim ve bunun giderilmesini istedim. Yapılan araştırmalarda fabrikasyon bir hata olduğu boya atım esnasında boyanın altında toz kaldığı söylenildi. Bunu giderebilmek işin aracın o bölgesini boyamak gerektiği söylenildi.

Boyamayı kabul etmedim ve bunun mağduriyetimin bir şekilde giderilmesini istedim, İzmir ermat bayiinin bana söylediği buna istinaden ya servis bakımı hediye edilir (1 veya 2 servis bakımı olarak) veya aksesuar hediyesi yapıla bilinir denildi.

Birkaç hafta sonra adresime Renault firmasından dalga geçer gibi 250 TL hediye çeki gönderiliyor bir servis bakımının yarısı bile değil. 85.000 TL'ye kusurlu araç satılıyor 250 TL ile giderildiğini düşünmek nasıl bir zihniyettir? Renault müşteri hizmetleri böyle mi çalışıyor, müşteri memnuniyeti bu mudur?

Aksel 799 Okunma

Cevaplar

  • Aksel'in Teşekkür Mesajı27 Şubat 2017

    Şirketin İlgi ve alakasından dolayı teşşekkür etmek istiyorum. Hediye çekinin yanında 2 servis bakım hediye edilmiştir. Özellikel İzmir ermat çalışanlarının göstermiş olduğu ilgi beni çok memnun etti.

  • Renault Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.Aksel SÖNMEZAY, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön