27 Mayıs 2015

Remington Ürünü Çabuk Bozuluyor ve Tamir Edilmiyor!

Markanın özelliği bozulanı tamir etmek yerine değiştirmek evet, garantili iken çok işe yarıyor bu. Fakat 2 yıl sonra garanti bitince, benim gibi sadece 30-40 defa kullansanız bile bu 200 TL'lik tıraş makinesini çöpe atmanız gerekiyor.

Şarj girişi bozulan sapasağlam makineyi teknik servis tamir etmiyor, 5-10 TL indirim yaparak yeni makine almalıymışım. 2 sene sonra tekrar 200 TL vermek için mi? Media Markt teknik servisindeki "zengin" arkadaş da diyor ki 40-50 kullanım çok iyi bir rakam 200 TL'lik bir makine için. Herhalde genel sekreter maaşı alıyor bu arkadaş. Özetle garantisi bitince yetkili servisinin dahi 1 vida bile takamayacağı bir ürünü ne alırım ne de kimseye tavsiye ederim artık.

Mehmet 4.350 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Mayıs 2015

    Bu Remington Tıraş Makinesi gerçekten beş para etmezmiş. Hatta kalitesiz olmasının yanında paranla bile tamir ettiremediğin bir ürünmüş. Bundan sonra almamak bir tarafa herkese özellikle anlatacağım. Çok az kullandığım için başlığı, motoru her şeyi sapasağlam duran tıraş makinemi sırf şarj girişi bozuk diye kullanamayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön