12 Eylül 2013

Remax'ın Fahiş Komisyon İsteği!

Remax Ekol Gayrimenkul ile sözleşme yaptığımız yerin depozito, kira ve komisyon bedelini yatırmamıza rağmen bir hafta boyunca anahtarı alamadık sonrasında 3100 TL'ye anlaştığımız yeri bize 3300 TL olmazsa veremeyiz dediler. Bunun üzerine para iadesi istedik, paramızı alıp aynı binada 3600 TL'ye başka bir yer tuttuk.

Şimdi bizden aynı binada tuttuğumuz için fahiş bir komisyon talep etmektedirler. Hem sözlerini yerine getirmediler hemde iş yeri sahibiyle hiçbir sözleşmeleri olmadığı halde sanki sözleşmeleri varmış gibi hareket edip bize ihtar yazısı ve 6117 TL fatura kesip göndermişler.

Ali 1.329 Okunma

Cevaplar

 • Remax Temsilcisi22 Kasım 2013

  Sayın Memduhoğlu; Arz ettiğiniz şikayet kaydınıza ilişkin sözleşme dışı hareket edildiğinden ofis konuyu hukuka intikal ettirmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

 • Ali 27 Eylül 2013

  hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı sadece otomatik olduğunu düşündüğüm bi mesaj atıldı..

 • Ali 23 Eylül 2013

  Maalesef ki aradan 10 gün geçmesine rağmen hiçbir bilgi ve geri dönüş olmadı, Haksızlık böyle bir şey olmalı. olmayan bir hakkı talep etmek remax'a yakışmaz, adam gibi iş yapsalardı komisyonlarını zaten hesaplarına yatırmıştım. ama işi alavereye çevirince sonuç bu oldu maalesef.. Hala cevap beklemekteyim..

 • Ali 20 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, Bu konuda ki cevabınızı hala beklemekteyim..

 • Remax Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Memduhoğlu; Şikayetiniz hakkında ofisimize dönülerek çalışma sürecine ilişkin savunma istenmiştir. Gelecek açıklama sonucunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön