29 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1824363

Remax Paramın Tamamını Vermedi!

Umarım yetkililer bunu görür! Remax'tan bir kiralık ev tutmak istedim. 23:05:2013 tarihinde evi görüp emlakçi komisyonunu ödedik ve sonrasında ev sıfır daire olduğu için kombinin takılması için bizden anlayış beklediler. Bundan yana sıkıntı olmadığını ancak 27:05:2013 de evi temizletip diğer evimizden taşınmak üzere olduğumuzu söyledik. Bunu hemen yapacaklarını söylediler.


Bugün de beni arayan Remax yetkilisi T**** Y. ev sahibinin başka bir kiracı ile farklı bir sorun yaşadığı için bizden kefil talep edildiğini bende anlaşmamızda böyle birşey söylemediğiniz için bunun neden gerek olduğunu söyledim yetkili ben size güvenmiyorum dedi! Bu nasıl ticarettir. Aylık gelirim On bin TL!

Serkan 1.101 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Sayın Güzelsoy, Şikayetiniz kaynağından yatan güvensizlik konusu ve bu durumun size yansıtılması tarafında hata şudur; danışmanın size ilettiği konudaki söylem ve açıklama..Normal süreçte taahhütname ve ya kefil gb durumları mal sahibi ister ve hakkıdır. Bu kontrat imza aşamasına kadar geçerlidir. Şayet sizde de istenmişse muhtelemen müşteri talebidir ancak danışmanın kendi isteği gibi aktarması ve ya kendi görüşü ise de ifade-aktarım yönü yanlış olmuştur. Bu çerçevede danışman ve ofis ismi bilgisini bizimle paylaşırsanız hem diğer tarafta da değerlendirme yapıp hata var ise bir daha da tekrarlanmaması için uyarı sağlamış oluruz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler