09 Ekim 2017 #9675763

Remax Kapora Geri Vermiyor

Remax, re/max, Remax joy, bina aidatı hakkında yanlış bilgi verdiler. İnternette verdikleri ilanda 360 TL aidat olduğu ve evi görüp elini sıktığımda da 360 TL söylediklerinde kabul ettim ve 6000 TL kapora verdim. 1 gün sonra aidat bina yönetimine sorduktan sonra aidatın 500 TL olduğunu öğrendim. Şimdi ise bana ben caydığım için kaporamı geri alamayacağımı söylüyorlar. Çalışanın aidat fiyatı unuttuğu söyleniyor.


Bu profesyonel olmayan davranışları yüzünden 6000 TL'mi geri vermeyeceklerini belirttiler. Bende konu üzerinde yasal dosya açtım dosyayı avukatıma devrettim. Bu site üzerinden bu süreci hızlandırmaları ve paramın en hizmetleri şekilde geri iade etmelerini kendi itibarları zedelememeleri için en uygun olacaktır. Ayrıca kanıt olarak Sahibinden.com'daki ilanlarının resmini buraya koydum. Aidat 360 TL olarak belirtilmiş bir vaziyette.

Buğra 3.678 Okunma

Cevaplar

 • Remax Temsilcisi26 Ekim 2017

  Sayın S., Konuyla alakalı detaylı bilgilendirme maili tarafınıza iletilmiş, ofisimizle konunun açıklığa kavuşması için detaylı bir şekilde görüşülmüştür, Gerekli görüşmeler tekrar yapılacaktır, Saygılarımızla

 • Buğra25 Ekim 2017

  Türkiye re/max in ticari ahlaki yok gibin bugüne kadar beni arama zahmetine bile gerek duymadılar merkezin ticaret ahlakıda bayısi joy gayrimenkuldan farksız

 • Remax Temsilcisi24 Ekim 2017

  Sayın S., Konuyla alakalı özel e-mailinize bilgilendirme yapılmıştır, Saygılarımla

 • Buğra22 Ekim 2017

  kimse benimle ırtıbata gecmedı. konuyu avukatıma devrettım O da dava actı. bir daha asla Remax ile ısbırlıgı yapmayacağım. kimseye de tavsiye eymıyorum.

 • Remax Temsilcisi20 Ekim 2017

  Sayın S., Şikâyetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

 • Buğra20 Ekim 2017

  İstanbul Pendik Kurtköy rema/x joy dan bir daire pazarlığı yaptım. Kredi çıkmaz sa kaporam iade edilecekti bankadan kredi onaylanmadı (bunu belgeliyorum) fakat yinede peşinat 6.000 iade edilmiyor.

 • Buğra14 Ekim 2017

  İstanbul Pendik Kurtköy rema/x joy dan bir daire pazarlığı yaptım. Kredi çıkmaz sa kaporam iade edilecekti bankadan kredi onaylanmadı (bunu belgeliyorum) fakat yinede peşinat 6.000 iade edilmiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön