29 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1980722

Remax Danışmanı Yüzünden Alacağım Evi Alamadım!

Bayramdan önce Çiğdem mahallesinde bir satılık ilanı yayınlandı. Hemen evi gezdim. Remax
Danışmanı ev sahibini bayramdan sonra arayıp fiyat teklifimi büroda almak için beni arayacağını söyledi.


2 gün sonra telefon ettiğimde ben sizi sonra arayacağım deyip bilgi vermeden telefonu kapattı. Bunun üzerine ben de Remax Lider bürosunu arayıp ev hakkında istedim ama alamadım. Daha sonra eşim aradı, ona satıldığını söylemiş.


Danışman E**** D.'nın davranışı yüzünden alabileceğim bir evi alamadım ev sahibinin de benim teklifimden haberi olmadı. Dolayısıyle o da yanıltılmış oldu.

Ayse 1.039 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Yorulmaz; Şikayet kaydınızla ilgili ofisimizle çalışma sürecinize ilişkin görüşme sağlanmış ve tarafınıza geri dönüş yapılarak detaylı bilgi verilmiştir. İlgili Gayrimenkul Danışmanın satış sürecinde tespitlerimize göre bu konuda herhangi bir hatası veya görev eksikliği bulunmamaktadır, mülk sahibi inisiyatifiyle ev satışı gerçekleştirilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

  • Ayse30 Ağustos 2013

    Şikayetimi yazdıktan sonraki gün Remax liderin sahiplerinden Kadir Yıldırıma ulaşıp şikayetimi anlattım. Danışman beni arayarak evsahibinin kendisini mağdur ettiğini belirtip özür diledi. Sonra Kadir Yıldırım da arayıp özür diledi. Ben yine de danışman Evran Dalcalının söylediklerinin doğruluğunu araştıracağım.

  • Remax Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yorulmaz, Şikayetiniz hakkında ofisimize dönülerek çalışma sürecine ilişkin savunma istenmiştir. Gelen bilgiler doğrultusunda karşılıkla uzlaşma için ofisimiz sizinle irtibata geçerek konuyu çözümlendiriyor olacaktır. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler