30 Ocak 2014 #2248639

Remax Aracılık Görevinin İhmali

D** Hanım aracılığı ile kiraya verdiğim Finanskaent'teki evimi eski kiracı 8 Aralıkta boşaltacağını, yeni tutacak kiracı da aynı tarihte tutmayı kabul ettiğini söyledi. Anahtar 8 Aralıkta emlak ofisine verildi. Kiracı o dönemde yurt dışında olduğundan anahtarı alıp taşınamamış. Ayın 15 inde taşındı ve aradaki kirayı ödemedi. D** Hanım ayın 8 inde kiracımın erken bir saatte taşınmasını kiracının hemen o gün taşınacağını söylemişti.


Daha sonra daha farklı konuşmaya başladı. Güvenim sarsıldı. Miktar büyük değil ama kızgınlığımdan yasal yollara başvuracağım. D** Hanım için de aracılık görevini yanlı yapma, görevi ihmal ve suistimal nedeniyle başvuracağım.

Nesrin 1.631 Okunma

Cevaplar

 • Nesrin'in Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  Remax Finanskent ofisinden Ümit Bey hesabıma talebim olan miktarı yatırdı.Kendisine teşekkür ediyor,iyi çalışmalar diliyorum.

 • Remax Temsilcisi10 Şubat 2014

  Sayın Ulu, Ofisimiz ile görüşülmüş ödemeniz gün içinde yapılacaktır. Saygılarımızla

 • Nesrin09 Şubat 2014

  Remax Finanskent ofisinden Ümit Bey aradı.Şikayetimin hemen halledileceğini paramın hesabıma yatırılacağını söyledi.Yatırılmayınca aradım.Cumaları ödeme yapabildiklerini lütfen beklememi söyledi. Cuma geçti.Hala hiçbir ödeme yok.

 • Remax Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Ulu, Ofisimiz ile görüşülmüş ilettiğiniz şikayetiniz ile sorun en kısa sürede giderilecek ve mağdur olduğunuzu düşündüğünüz ücret size ödenecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön