30 Aralık 2013

Remax Yüzünden Param Boşa Gitti!

2 hafta önce Remax Konya ile bir ev ilanı için görüştüm. Eve pazarlık yaptım ve 1000 tl kapora verdim. Bankaya kredi için başvurdum ve 500 tl ekspertiz ücreti verdim, sonra bankadan öğrendim ki evde ipotek varmış. Emlakçılar bana daha önce ipotek olduğunu söylememişlerdi. İpoteğin birkaç güne kalkacağını söylediler ancak 2 hafta oldu hala sonuç yok, beni oyalayıp duruyorlar. İpoteği kaldırtamadıkları için geçen sürede banka kredi oranım yükseldi.

Yükselmeden önce bana net bir cevap vermeleri gerektiğini yoksa kredi oranımın yükseleceğini söyledim, olabilir bizi ilgilendirmez dediler. Evden ipotek kalkmadığı için kaporamı geri istedim vermediler kısacası mağdur edildim ve 1500 liram boşa gitti.

Mevlüt 1.695 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi06 Ocak 2014

    Sayın Yılmaz, Şikayetiniz ile ilgili ofisimizden savunma istenmiş ve tarafınıza konuyla ilgili bilgilendirme yapılmıştır.Ofisimizin süreç ile ilgili bir ihmali bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Mevlüt03 Ocak 2014

    ben bundan sonra remaxı tercih etmem ve kimseye tavsiye etmem

  • Remax Temsilcisi02 Ocak 2014

    Sayın Yılmaz Şikayetiniz hakkında ofisimize dönülerek çalışma sürecine ilişkin savunma istenmiştir. Gelecek açıklama sonucunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön