25 Ocak 2016

Remax Sözünde Durmadı.

2015 Şubat ayında Sivas Remax şubesi Avukat M**** Ş. aracılığı ile ev satın aldım ve türlü sıkıntılar yaşadım. Benim sorunum komisyon ücreti olan 2000 lirayı ödemiş olmama rağmen hiçbir belge ya da makbuza sahip değilim. Remax ile bir sözleşme imzalamadığım içinde verilen sözlerin yaptırımında bulunamıyorum. Bana yaşattığı sorunların çözümü için yapman gereken nedir.

Kemal 2.565 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın YILDIZTAŞ, Ofisimizle görüşülmüş, çözüm odaklı yaklaşımla sizin ve müteahhitin arandığı, kendilerine belirtilen ufak tefek tadilatların diyalog yoluyla çözülebileceğinin belirtilği, size tekrar ulaşıldığı, şikayet sahibi Mehmet Kapçak'ın müteahhitle kibar ve insani bir ilişkide ufak tefek eksiklikleri yaptırabileceği ve bu hususun müteahhitle de konuşulduğunun belirtildiği, müteahhite de bir an önce halletmesi gerektiği eğer yapamıyorsa veya kaba davranacaksa brokerımızın çalıştığı ustasını göndererek belirtilen sorunları halledeceğini belirttiği, böylece meselenin çözümlenmiş olduğu bilgileri aktarılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • Remax Temsilcisi27 Ocak 2016

    Sayın YILDIZTAŞ, Şikâyetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön