01 Temmuz 2015

Remax Saygısız Personel!

Ümraniye Remax'da çalışan C***** D. adında bir personel kontrat yapılmadan elden komisyon almaya çalışması ve ayın 1'i Çarşamba yerine Salı biliyor olması bu yüzden Salı günü ödeme yapamayacağımızı baştan söylediğim gibi ayın 1'inde ödeme yapabileceğimizi belirtmeme rağmen beni uyanık, saygısızla, konuşmayı bilmeyen bir şahsiyetle çalışan, anlaşılan personel seviyesini dikkate almayan böyle bir kurumu kınıyorum!

Bir daha yeminler olsun ne iş yaparım ne de etrafımda ki insanların iş yapmasını isterim. Remax bu tip personeller varken kurum ben kurumsalım demesin.

Mustafa 3.068 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Sayın MUSTAFA POLAT, Şikayetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

  • Mustafa01 Temmuz 2015

    Merhaba Remax da çalışan bir personel sözde danışman komisyon ödeme tarihi 1 Temmuz yapabileceğimi söyledim kendisi bana Salı günü ayın 1 olduğunu söyledi bende Oruçlu Olduğum için dalgınlıkla Cevahir Hanım dediğine inandım sonra Salı günü ayın 30 olduğunu ben 1 de ödeme alacağımı yani 1 gün sonra ödeme yapacağımı tekrar dile getirdim ama aldığım cevap aynen şu " siz kendinizi uyanıkmı sanıyorsunuz bugün o para Ödenecek tabi ses tonunu tahmin edebilirsiniz. Dostlar ben gereken cevabı verdim sorun çok basit de olabilir insan gibi konuşsa emin olun borç bulur yine veririm ama kurumsal olduğunu belirten bu şirketten beklentim şu "Cevahir Donat çalışan personel lütfen sorsunlar kendini ne sanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön