25 Ekim 2016

Remax Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Remax'tan bir temsilci ile çalıştık. Sözleşme yaptıktan 6 hafta sonra "sizin dairenin iskanı var mıydı" diye sordu; şoka girdik. Neden müşteri getirmiyorsun dedik fiyatınız yüksek dedi; bir kere bile düşelim fiyatı demedi; biz sormadan hiçbir şey söylemedi sürekli kerpetenle ağzından laf aldık. Eve bir kişi getirdi, bana "buyurun siz önden anlatın evi"dedi. 2 aylık zaman kaybım için size dava açsam yeridir. Danışmanlarınızı neye göre seçiyorsunuz? Remax benim ve tüm çevrem için bitmiştir.

Didem 6.441 Okunma

Cevaplar

  • Didem 12 Eylül 2017

    Merhaba, tüm bilgilerimizi paylaşma amacınız şikayeti komple silmemiz mi? Silmeyeceğim. Ayrıca şahsın (ben sizin gibi özel bilgileri paylaşmayacağım) açıklamaları da gerçeği yansıtmamaktadır. Bilginize.

  • Remax Temsilcisi09 Kasım 2016

    Sayın K., Danışmanımızın açıklaması aşağıdaki gibi olmuştur; ''ŞERİFALİ-ÜMRANİYE/ İSTANBUL'da, Vizyon Ataşehir sitesinden 11. Kat, 125 m2 , 2+1, dairesinin sahibi Sn. Erdem KÖPRÜLÜ'den 23.08.2016 tarihinde almış olduğum 2 aylık sözleşme süresince Afiş,Reklam ve müşteri çalışması yapılmıştır, bu yapılan çalışmaları REMAX GDTOLS sistemine düzenli olarak girerek müşteriye raporlaması da yapılmıştır. Müşterinin acil satışa ihtiyacı olması sebebiyle fiyatı kendilerine iletmemize rağmen fiyatı düşülmemiştir. Bazı zamanlarda kendileri evde olmadıklarından dolayı evi gösteremedik, daha sonra anahtarı güvenliğe bırakmıştır; fakat piyasanın da durgun olması sebebiyle satış gerçekleşmemiştir.'' Bilginize Sunarız

  • Remax Temsilcisi08 Kasım 2016

    Sayın K., Şikâyetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön