04 Eylül 2015

Remax Hakkım Olan Ödemeyi Alamıyorum!

Remax İmza'da çalışan G**** Y.'den daire kiralamıştım. Sene içerisinde oturduğum dairem satışa çıktığında daireyi de kendileri satın almış ve başkası satın almış gibi ev sahibinin kirada sene ortasında kontrat bitmeden kirada artış istediğini aksi takdirde evi boşaltmamı eğer boşaltmaz isem ev sahibinin hakkımda hukuki işlem başlatacağını söyleyerek vize dönemimde beni huzursuz etmiştir. Daha sonra öğrendik ki evi kendileri satın almış. Kontrat bittiğinde evi boşalttım ve evi hasarsız temiz teslim aldığını telefonda 5-6 kez belirtti. Hakkım olan depozitoyu ödemeyerek bizi mağdur etti.

Melike 2.876 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın GÜNER, Ofisimizle görüşülmüş, Anlaşmazlığa konu olan 2000 tl depozito mal sahibi tarafından ofisimize teslim edildiği, Ofisimizden almanız için size bilgi verileceği bilgileri aktarılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • Remax Temsilcisi04 Eylül 2015

    Sayın MELİKE GÜNER, Şikayetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön