14 Ekim 2016

Remax Güvencesi Yokmuş, Kandırıldık.

Çorlu Ergene Remax'tan 1+1 daire aldım. Son söylenen tarihten bu yana 1 sene geçti evler ne yazık verilmedi. Remax yetkilileri ya telefonlara bakmaz, ya da müteahhit ile konuşun der veyahut yine yakın tarihler için umut satarlar. İnsanları bu şekilde yanlış yönlendirmek, sırtından haksız kazanç sağlamak Remax'a güvenmenin ne kadar hayatı yanlışa sahip bir karar olduğunun kanıtıdır.

Kendi müşterilerinizi bu hususta yalnız bırakıp, müteahhit ile muhatap olmaya iten, ama daha öncesinde hiçbir şekilde kontak kurdurtmayıp, komisyonunun peşinde koşan elemanlarınız ile bizleri çok zor duruma soktunuz. Verdiğiniz cevaplardan yasal olarak kendinizi garanti altına almış imajınız hissedilse de, etik ve ahlaki anlamda müşteri nezlinde itibar yitirdiğiniz ve bizlere hala sahip çıkmadığınız ortadadır. Gayet amatörce olan müteahhit ile konuşun şeklindeki çözüm yaklaşımınız bizleri bir kez daha yaralamıştır.

Cenk 5.379 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi14 Ekim 2016

    Sayın Ç., Şikâyetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön