31 Ekim 2016

Remax Bayisi Hatalı Olmasına Rağmen Çalıştırdığı Elemanı Haklı Buluyor.

1 ay önce işyerimizin yanındaki mağazaya boş olduğundan 3 parça eşyamızı yaparken kırılmaması için bu mağazaya koyduk. 27.10.2016 tarihinde bu mağazayı aynı gün satın alan kişi ve Remax satış temsilcisi geldi. Ayak üstü sohbet ettikten sonra içerideki eşyaların kime ait olduğunu sordular. Bizde eşyaların bize ait olduğunu, eğer sıkıntı olmayacaksa akşam üzeri alabileceğimizi yeni dükkan sahibine söyledik.

Biz dışarıda iken Remax temsilcisi bayan ve dükkanı satın alan bayan, Remax kiralık tabelası aşmak için içeri girdiler. Remax temsilcisi bayan camın yanın da duran mermer fiskiyemi tabelayı asmak isterken ittirdi ve kırdı. Hiçbir şey olmamış gibi tabelasını aştı ve dışarı çıktı. Ne yaptığını ve sorduğumda tabela astığımı görmenize rağmen orada duruyorsunuz ve yardım etmiyorsun diye de azarlandım. Biz özür beklerken bir de kabahatli olduk. Hem malımız parçalandı, hem de biz suçlu olduk.

Kadir 6.626 Okunma

Cevaplar

  • Remax Temsilcisi08 Kasım 2016

    Sayın S., Şikâyetiniz ile ilgili ofisimize geri dönüş yapılmış, süreç ile ilgili bilgi istenmiştir. Geri dönüş sağlandığında, sizi bilgilendireceğiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön