26 Ağustos 2013 #1975674

Reis Gıda Kepekli Pirincin Tadı Değişik!

Daha yeni kullanmaya başladığım Reis Gıda Kepekli Pirinçte tuhafıma giden şeyler var. Suda bekletince epey beyazlıyor, neredeyse bembeyaz oluyor ve çok kolay pişiyor (Beyaz pirinçten yalnızca 5-10 dk daha geç, pişirme yöntemine bağlı olarak). Tadı da aynı beyaz pirinç gibi. Daha önce kullandığım kepekli pirinçler de bu durumlarla karşılaşmadım hiç. Pişirme süresi her zaman normal pirincin iki katı kadardı ve tadı da değişikti.


Yetkililerin bu konuda ayrıntılı bilgi vermesini istiyorum, merakımı mazur görün.

Emre 286 Okunma

Cevaplar

  • Emre01 Eylül 2013

    Şirket tarafıma telefonla ulaştı ve problemi ayrıntılı olarak tartıştık. Daha sonra kendi ellerinde bulunan kepekli pirinçten göndererek onunla kıyaslama yapmamı istediler. Sağ olsunlar gönderdikleri kutuya çeşitli bakliyatlar da eklemişler beni mahçup ettiler. Soruna gelecek olursak, şirketin gönderdiğiyle marketten satın aldığım ürünler arasında bir fark göremedim, ikisi de aynı. Kafamı kurcalayan tek konu kepekli pirinç nasıl oluyor da bu kadar kolay pişebiliyor ve lezzetli olabiliyor.

  • Reis Gıda Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Tüketicimizle iritibata geçilerek konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla. Reis Tarımsal Ürünler San. ve Tic. A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön