Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Rehber Matematik ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rehber Matematik Kitabımın Aktivasyon Kodu Kazırken Silindi

84
Sudenaz
Sudenaz 23 Ocak 21:27

1 ay öncesine kadar rehber matematik 10. Sınıf matbook 'unu almıştım ama kitabımın aktivasyon kodu kazırken silindi. Lütfen aktivasyon kodu gönderilmesini istiyorum. Çözerken fazlasıyla zorlanıyorum ve çözemedim sorular oluyor. Lütfen yardımcı olun.

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Rehber Matematik Kitap Aktivasyonu Sorunu

49 günde TYT matematik ve 49 günde AYT matematik kitaplarımı daha öncesinde aktivasyon yaptığım halde tekrardan aktivasyon yapılması gerektiğini söylüyor. Kodu girince de daha önceden aktive edildiğini, tekrar denemem gerektiğini söylüyor. Bu durumda ne yapmam gerekir?

profile
88
1 hafta önce

Rehber Matematik Aktivasyon Daha Önceden Yapılmıştır Uyarısı

Geçen sene rehber matematik trigonometri kitabını kullanıyorum. Çözümü için Tats uygulamasını indirdim aktivasyon yaptığımda daha önce kitap aktivasyonu yapılmıştır diyor. E postam @k**********@gmail.com aktivasyon kodu DKTZU7H9 rica etsem yardımcı olur musun?

profile
309
1 hafta önce

Rehber Matematik Aktivasyon Kodum Yırtıldı

Rehber Matematik ile 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı satın aldım. Soru çözüm videolarına ulaşmam için aktivasyon kodu istendi fakat aktivasyon kodu kazırken yırtıldı. Kitabın çözüm videoları işlevinden yararlanamıyorum. Yeni bir aktivasyon kodu talep ediyorum.

Rehber Matematik Aktivasyon Kodum Yırtıldı
profile
77
1 hafta önce

Rehber Matematik Aktivasyon Kodum Yok Acil Lazım

Rehber matematiğin 11. Sınıf matbook kitabını almıştım ve aktivasyon kodum yok çözemediğim sorular var. Şu an acil ihtiyacım var. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Çünkü soruları cevap anahtarı olmadan veya video çözümü olmadan çözmek pek bir işe yaramıyor.

profile
69
2 hafta önce

Rehber Matematik 49 Günde Matematik Kitabı Aktivasyon Kodu Silindi

Aktivasyon kodunun ilk 4 hanesi yırtıldı gözükmüyor çözemediğim soruların cevaplarını izleyemiyorum bu yüzden çözemediğim çok soru var lütfen yardım edin :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Rehber Matematik 49 Günde Matematik Kitabı Aktivasyon Kodu Silindi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .