Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Rehber Matematik ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rehber Matematik Aktivasyon Kodu Yok

102
Mustafa
Mustafa 27 Aralık 2022 21:08

Rehber matematik kitabını almıştım ve ben ne yazık ki o iki kitabı birleştiren kapak kısmını çöpe attım. Aktivasyon kodu da onda yazıyormuş. Yapamadığım soruları kitabı aktive edemediğim için dinleyemiyorum. Ne yapmam gerekiyor param ® boşa gitti gibi hissediyorum. Lütfen yardımcı olun

Benzer Şikayetler

profile
-
3 gün önce

Rehber Matematik Kitap Aktivasyonu Olmuyor

Merhabalar bugün rehber matematik 49 günde TYT matematik kampı kitabını aldım ama kitap aktivasyonu yapamıyorum. Aktivasyon kodunu girdiğimde DKM3XMW4 anahtarı ile ilişkili yayın bulunmamaktadır hatası veriyor. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen sorunu en kısa zamanda çözünüz.

Rehber Matematik Kitap Aktivasyonu Olmuyor
profile
-
3 gün önce

Rehber Matematik Aktivasyon Kodu Yok

Merhabalar ilk başta sizlere çok teşekkür ediyorum emeklerinizden dolayı. Ben rehber matematik 11. Sınıf matbook kitabını aldım. Ama aktivasyon kodu yok çözemediğim soruları veya yapamadığım sorular olunca bakamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

profile
73
5 gün önce

Rehber Matematik Kitap Aktivasyonu Sorunu

49 günde TYT matematik ve 49 günde AYT matematik kitaplarımı daha öncesinde aktivasyon yaptığım halde tekrardan aktivasyon yapılması gerektiğini söylüyor. Kodu girince de daha önceden aktive edildiğini, tekrar denemem gerektiğini söylüyor. Bu durumda ne yapmam gerekir?

profile
88
1 hafta önce

Rehber Matematik Aktivasyon Daha Önceden Yapılmıştır Uyarısı

Geçen sene rehber matematik trigonometri kitabını kullanıyorum. Çözümü için Tats uygulamasını indirdim aktivasyon yaptığımda daha önce kitap aktivasyonu yapılmıştır diyor. E postam @k**********@gmail.com aktivasyon kodu DKTZU7H9 rica etsem yardımcı olur musun?

profile
309
1 hafta önce

Rehber Matematik Aktivasyon Kodum Yırtıldı

Rehber Matematik ile 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı satın aldım. Soru çözüm videolarına ulaşmam için aktivasyon kodu istendi fakat aktivasyon kodu kazırken yırtıldı. Kitabın çözüm videoları işlevinden yararlanamıyorum. Yeni bir aktivasyon kodu talep ediyorum.

Rehber Matematik Aktivasyon Kodum Yırtıldı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .