Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Rehber Matematik 65 Günde AYT Matematik Soru Bankasının Soru Çözüm Videoları Açılmıyor.

profile
14 Mayıs
121

Yaklaşık 1 haftadır Rehber Matematik 65 günde soru bankasının soru çözüm videosunu izleyemiyorum. Birçok cihazda denedim ve soru çözüm videoları açılmadı. Sınava az bir sure kaldı. Ve benim konularımı yetiştirmem gerekiyor ilk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Lütfen sorunumu çözün. Lütfen yardımcı olunuz.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Benzer Şikayetler

Rehber Matematik Aktivasyon Kodu Hatası

profile
4 gün önce
19

11. Sınıf rehber matematik matbook kitabının aktivasyon kodunu aktive etmek istediğim zaman böyle bir kod sisteme kayıtlı değil sorunu alıyorum. Tekrar tekrar denememe rağmen aktive olmuyor. Soru çözümlerini izleyemiyorum ilk defa böyle bir hatayla karşı karşıyayım çözülmesini rica ediyorum.

Rehber Matematik 11. Sınıf Matebook Aktivasyon Kodu Okunmuyor

profile
5 gün önce
245

Bugün kırtasiyeden aldığım '35202132' kodlu Rehber Matematik 11. Sınıf Matebook aldım ama aktivasyon kodu okunmuyor şöyle örnek vereyim sanki mürekkep diğer sayılara, harflere bulaşmış gibi, yardımcı olursanız sevinirim Şimdiden Teşekkürler Tonguç...

Rehber Matematik 11. Sınıf Matebook Aktivasyon Kodu Okunmuyor

Rehber Matematik Kare Kod Hatası

profile
5 gün önce
216

Rehber matematik aktivasyon kodu hatalı diyor ve diğer eski kitaplarımda aktivasyon kodu bulunmuyor. Eski basım kodu olmadığı için onları da aktive edemiyorum. Mail atıyorum iletilmiyor müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Kitaplarımı aktive edilmesini istiyorum.

Rehber Matematik Kitap Aktivasyon Kodu Çalışmıyor

profile
6 gün önce
298

Rehber matematik TYT matematik kampı aldım aktive etmeye çalışıyorum kitabı ama böyle bir aktivasyon kodu yok diyor hatta ekranda dakika ile başlayan aktivasyon kodu yazıyor ama benim kodum dakika ile başlamıyor bile lütfen yardımcı olunsun videoları izleyemiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz