Regal Tv 1 Senelik Kullanım Ardından Sürekli Kapanıyor!

Oğuzhan Oğuzhan20 Eylül 00:10

Merhabalar,

Regal markalı televizyonumuzu yaklaşık 1 yıl önce satın aldık fakat kullanım süresi 10 ayı geçtikten sonra televizyon kendi kendine interneti kullanım dışı oldu. İnternet WiFi ya da kablolu bağlantısı sürekli kapanıp açılıyordu. Ardından televizyon kilitlenip kapanmaya başladı ve bunu günde 10'dan fazla tekrarladı. İnterneti tamamen devre dışı yaptığımda ise televizyon kilitlenip kapanması kesilmişti.

Servisi aradık ilgilendiler, eve geldiler TV'ye baktılar. İnternetten dolayı kapanma olduğunu düşündüğümüzü söylediğimiz de bizlere WiFi kartını değiştirdiklerini söylediler. Televizyon bir süre hiçbir sıkıntısı olmadan çalışmaya devam etti ve 2 hafta sonra yine aynı arıza tekrarladı. Servisi tekrar çağırdık ve yine servis geldi ve birkaç işlem yaptılar.

Tuhaf bulduğum nokta şu. Durumumuzu anlattığımızda bizlerle dalga geçermişçesine "İnterneti kullanım dışı bırakıp" gittiler. Haliyle internet yoksa TV kapanmayacaktı. Sorunum elbette hallolmadı.

Televizyonumuzu aylardır internetsiz kullanıyoruz (kapanmasın diye) ve servis bu konuda bize yardımcı olamadı. Tek ricam sadece bir geri dönüş.

Teşekkürler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler