30 Mart
#11781335

Regal Smart TV Arızalı!

Yerli malı diye Vestel 'in Regal marka 55 r 8560u Model Smart TV 'sini aldım. 5.000 TL para verdim lakin kurulum ekibi TV çerçevesi çatlak olduğu halde kurmuşlar ve aynı gün geri Vestel' i aradım şikayetimi bildirdim lakin böyle bir şeyde çerçeve değişimi yapılıyor, dediler. İyi 5 bin para ver cihaza anahtar vurdur 2 gün geçmedi bu sever cihaz ekran sorunu oldu, piksel atıyor anında gökkuşağı gibi olup cihaz kapanıyor ve ara sıra cihaz Regal yazısı yazıyor ve ses var görüntü yok.


Bunların olduğunu 10 kereden fazla arayıp Vestel' e müşteri hizmetlerine söyledim lakin servise illaki müşteri TV karşısında otursun olunca fotoğraf çeksin olayın müşteri yalan söylüyor şeklinde düşündüğü aşikar. TV' nin bire bir değişimini istiyorum.

Tamer Tamer 1.147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tamer30 Mart

    Vestel müşteri çözüm merkezi sorunları çözemiyor adına çözüm merkezi diyorlar almış olduğum Regal 55r8560u TV arızalı olduğunu kurulduğu gün şikayet etmeme rağmen değişimini yapmamıştır bunun adına yerli malı alma diye bilirim sizleri kınıyorum milletin aklı ile oynuyorsunuz bizler LG. Samsung almayıda biliyoruz 5 bin TL'yi Regal TV ye vereceğime 6 bin TL LG almak daha bakbul görünüyor.

Ziyaretçi Yorumları