26 Aralık 2017
Yorum Yap
#9945772

Regal Servis Hizmeti Yok!

Kocaeli Gölcük'ten yazıyorum Regal marka çamaşır makinem var 5 yıl garantisi devam ediyor, makineden bir ses geliyordu servisi çağırdım içinden bir parça tel çıktı sizin hatanız dediler 80 TL ücret aldılar, şimdi aynı ses devam ediyor, servisi tekrar aradım geldiler ve makineyi götürmemiz gerekiyor dediler. 180 TL ücreti var dahası ne olur bilemeyiz dediler. Bunun garantisi neresi ben bu tel parçasının nereden geldiğini nasıl bileyim? Ne yapmam lazım? Bu nasıl bir servis? Nasıl bir garanti yardımınızı bekliyorum.

Nurullah 3.932 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah30 Aralık 2017

    Makinemi kendim söküyorum arızası kazan rulman'ı bozuk bu rulman 10 lira değerinde servisiniz makine içinde bilinmeyen parça var dedi ben bozuk olan malzemeyi resimleyip size yollayım gerekli servis ekibinize iletirsiniz garantiniz sizin olsun bir şey talep etmiyorum ama resimleri ve videoyu burada paylaşacağım millet anlasın neler olduğunu yazık lafa gelince milli servet diyoruz halkın milliyetci olmasını kullanıyorsunuz yazıklar olsun yaptığınız sadece soygun kese dolsun da nasıl dolarsa dolsun. Belki bunu okuyan firma sahibi değil ama oturduğu koltuğun hakkını vermeyene yediği ekmek haramdır nasıl biliyosanız öyle yapın.

  • Regal Temsilcisi26 Aralık 2017

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler