10 Nisan
#11829318

Regal Sattığı Ürünün Arkasında Durmuyor

26.09.2018 'de Regal bulaşık makinesini aldık 4 ay sorunsuz çalıştı 1.5 aydır yıkama bittiği zaman bitti ışığı sabit yanması gerek iken şimdi ışık yanıp sönüyor ışık yanıp söndüğü arızaya geçtiğini bildiriyor arıza kaydı bırakıyoruz geliyor servis 1 Cide makinenin altından 2 parça değişti 1 gün sonra makineyi çalıştırdığımızda yine aynı hata verdi. Bu sefer beyni değiştiler sonuç değişmedi. Tekrar aradım, bu sefer makineyi atölyeye aldılar yine sonuç aynı hata veriyor servis elemanları bu sefer makinenin bu şekilde çalıştığını bunun arıza olmadığını söylemeye başladı.


Kullanma kılavuzunda da yıkama bittiğinde ışığın sabit eğer yanıp sönüyorsa arızaya geçtiğini yazıyor ve aldınız günden bu yana bitti ışığı yanarken simdi sattığı ürünün arkasında durmuyor. Ayıplı mal satıyor değişim yapmıyor. Tekrar servis gönderelim diyor ve arıza bulunmasa 50 TL servis ücreti istiyor. Zaten yapamıyor arıza sorun yok diyor. Sorun yokta neden arıza ışığı yanıp sönüyor? Bulaşıklar ıslak oluyor suluyorum.

Bekir Bekir 2.136 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bekir17 Nisan

    Makinenin hatasını bildikleri için bir cevap veremiyorlar değişim de yapmıyor lar tüketici heyetine başvuracağım firma bir çözüme yaklaşmadığı için

Ziyaretçi Yorumları