10 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10647606

Regal Marka Televizyonuma Evin İçinde Kuş Çarpmış!

Garanti kapsamındaki Regal marka televizyonumun ekranında durup dururken, hiçbir çarpma vs. olmadan siyah bir çizgi (ölü piksel) oluştu. Vestel/ Regal teknik servisini çağırdım, "televizyona evin içinde! Kuş çarpmıştır" diyerek alay edercesine konuştular. Garantili televizyonumu tamir etmek için 1000 TL talep ettiler. Durumu Twitter üzerinden Regal ve Vestel'e bildirdim. 1 gün sonra dönüp "biz sizi hemen arayacağız" dediler. 1 haftadır defalarca yazmama rağmen ne arayan var ne soran. 1 ay'a yakındır televizyonum yok.

Erol Erol 4.179 Okunma

Cevaplar

  • Erol'un Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2018

    Şikayet sürecimizde bize destek olan Onur Bey'in yapıcı ve çözüm odaklı destekleri için teşekkür ediyoruz.

  • Erol10 Temmuz 2018

    2 Haftaya yakındır aramanızı, 1 ay'a yakındır çözüm üretmenizi bekliyoruz. Sizinle de gurur duymuyoruz, Sizde kendiniz le bu \"çok kötü servis kalitesi ve çok kötü müşteri hizmetleri sebebiyle\" gurur duymayın. #gururlayerli sloganını da hak etmiyorsunuz.

  • Regal Temsilcisi10 Temmuz 2018

    Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler