10 Ağustos 2016

Regal Kusurlu Klimayı İade Almadı

27.06.2016 tarihinde Şırnak/Cizre bir bayinizden 18btu Regal klima satın aldım, servis klimayı taktı aynı gün içerisinde ve klima 09.07.2016 tarihinde arıza verdi. Vestel ana bayisini arayarak arıza talebini istedim ve 2 gün arayla yani 11.07.2016 tarihinde saat 14:25'de servis eve gelerek klimanın arızasını tespit ederek fan motorunun arıza verdiğini tespit etti ve fan motoru parça değişmesi gerekiyor dediler ve ben bir buçuk haftalık klimamın parçasının değişmesini istemedim.


Memnun kalmadığımı ve parçasını değiştirmek istemediğimi söyleyerek klimanın iadesini istedim ve servis hiçbir şekilde tutanak dahi bana vermeden gittiler. Servis ana bayiye hiçbir şekilde klimam hakkında arıza talebini bildirmemiş. Daha sonra müşteri hizmetini arayarak klimanın sökülmesini istedim ve klimanın iadesini istedim, ona göre gelip klimayı söksünler dedim tamam dediler.

Serdar 2.009 Okunma

Cevaplar

  • Regal Temsilcisi21 Ağustos 2017

    Merhaba, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Serdar26 Ağustos 2016

    27.06.2016 tarihinde Şırnak/Cizre bir bayinizden 18btu Regal klima satın aldım, servis klimayı taktı aynı gün içerisinde ve klima 09.07.2016 tarihinde arıza verdi. Vestel ana bayisini arayarak arıza talebini istedim ve 2 gün arayla yani 11.07.2016 tarihinde saat 14:25'de servis eve gelerek klimanın arızasını tespit ederek fan motorunun arıza verdiğini tespit etti ve fan motoru parça değişmesi gerekiyor dediler ve ben bir buçuk haftalık klimamın parçasının değişmesini istemedim. Memnun kalmadığımı ve parçasını değiştirmek istemediğimi söyleyerek klimanın iadesini istedim ve servis hiçbir şekilde tutanak dahi bana vermeden gittiler. Servis ana bayiye hiçbir şekilde klimam hakkında arıza talebini bildirmemiş. Daha sonra müşteri hizmetini arayarak klimanın sökülmesini istedim ve klimanın iadesini istedim, ona göre gelip klimayı söksünler dedim tamam dediler.

  • Regal Temsilcisi10 Ağustos 2016

    Sayın Ç. Geri bildiriminizi süreçlerimizi geliştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti sunmak için BURADAYIZ markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön