13 Temmuz 2017
Yorum Yap
#8839632

Regal 'e Yakışmadı!

İki haftadır uğraşmaktan bıktık kırıp atacağız en sonunda. Sıfır klima aldık montaj için Regal servisi aradık. İstanbul Başakşehir'de ki yetkili servisi yönlendirdi bize. Kurulum ücretsiz olmasına rağmen gelen kişiler para istediler. İşlerini doğru yapsalar neyse dersinde oda yok. Yeni yapılmış sıfır binada oturuyorum. Klima tesisatı duvarın içine koyulup üzeri siva ile kapanmış. Normalde bunu montaja gelenlerin kırıp boruyu çıkarması lazım. Geldiler yok bu bizim işimiz değil boruları çıkarın bizi öyle arayın dediler gittiler. Neyse dedik biz kendi imkanımızla boruyu çıkardık. Sonra tekrar çağırdık. İkinci gelmelerinde montaj için para talep ettiler. Yaptıkları klima da sağlam olsa. Şu damlatıyor klima iç üniteden. Elektrik kablolarını açıkta bıraktılar. Klima şu an soğutmuyor bıktık artık.

Kadir 3.936 Okunma

Cevaplar

  • Regal Temsilcisi13 Temmuz 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Kadir12 Temmuz 2017

    Şikayetimizi Vestel'i arayıp da bildirdik. Yine aynı ekibi yolladılar bize. Gelmesin onlar yapamıyorlar anlamıyorlar istemiyoruz o elemanları.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler