12 Kasım 2014
#2816233

Regal Çamaşır Makinesi Sürekli Arıza Yapıyor

Yaklaşık olarak 2 yılı bile dolmayan Regal çamaşır makinemin sürekli olarak belirli yerlerden su kaçırması oluyor. Bu zamana dek 3 defa servise gidip gelmesine rağmen hala değişen hiçbir şey yok. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde arıza onarıldı deniyor ama herhangi bir değişiklik asla olmuyor.

Hakan Hakan 2.090 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Regal Temsilcisi21 Ağustos 2017

  Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı03 Aralık 2014

  Şikayetim üzerine Vestel- Regal firmasının sorunum ile ilgili kısa sürede yaptığı dönüş ve sorun çözümü için teşekkür eder, ticari anlamda başarılarının devamlılığını dilerim.

 • Hakan19 Kasım 2014

  Sayın Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Tarafınıza [email protected] adresine 19.11.2014 tarih / 21:34 saatinde ürün ile ilgili detaylı mail gönderilmiştir. Lütfen en kısa sürede tarafıma geri dönüş yapılmasını rica ederim.

 • Regal Temsilcisi17 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Regal tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları