12 Kasım 2018
#11135646

Regal 50" 5020 Model TV Arızası!

Mayıs ayı gibi internet üzerinden Regal 50"5020u 4K LED modelini aldım.
Kurulum için Vestel Keşan yetkili servisi kurulumunu yaptı ancak kurulumun hemen ardından cihazın arızalı olduğu servise bildirildi, ertesi gün cihazı almak için geldiler, duvara kurulumunu yaptıkları cihazı söküp servise götürdüler. Sonrasında bizi arayıp cihazın tamirinin mümkün olmadığı ve yenisi ile değiştirileceğini söylediler biz de kabul ettik.


Sonrasında tekrar kurulum için aradılar geldiklerinde kutusu açık TV etrafındaki bantları sökülüp takılmış ve aynı model değil bir alt modelini getirmişler babam cihazın farklı model olduğunu ve kullanılmış bir yerden sökülmüş olduğunu söylese de duvar askı aparatları da uymadığından masanın üstüne bırakıp gitmişler.


Defalarca Vestel müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen sürekli oyalayıcı bir tavırla size dönüş yapılacak denilerek tam 5 ay bizi oyaladılar. Sonrasında size hediye olarak çay makinesi verelim kahve makinesi verelim diyerek bizi bu verdikleri ikinci el ve eski model cihazı kabul etmemiz için ikna etmeye çalıştılar. Kabul etmedik şiddetle aynı model veya yoksa bir üst modeli ile değişim talep ettiğimizi bildirdik. Hiçbir sonuç alamadık ve hala oyalama süreçleri devam ediyor.


Vermiş oldukları model aldığım modelden 200 TL daha ucuz olmasına rağmen ben tercih etmedim. Bunu aldım. Müşteri hizmetleri sürekli aynı özellikleri olduğunu söyleyip bizi etki altına almaya çalışıyor. Yine kabul etmedik etmiyoruz.
Yerli milli diye insanları teşvik edip sonra kullanılmış ve alt model bir cihazı göndermeleri ne kadar milli bir duruş sergilediklerini görüyoruz.


Kesinlikle Vestel'e yakışan bir duruş değil bir an önce hatalarını telafi edip bizim mağduriyetimizi gidermelerini bekliyoruz.

Levent Levent 2.281 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Levent17 Ocak

  Görüntü var ses yok... Hiçbir şekilde memnun değilim. Önceki mesajımda dönüş yapıldığını söylemiştim. Bugün tekrar arandım. Ancak Hiçbir şekilde çözüm üretilmedi Onur bey müdürleriyle görüştüğünü ancak sorunun haklı olmanıza rağmen çözülemediğini, değişimin yapılmayacağını söyledi. Zaten şunu belirteyim hiç umudum yoktu bu firmadada birileri ilgileniyormuş gibi görünüyor ancak hiçbir şekilde sorun çözülmüyor. Daha önce de babama aldığım Vestel telefonda benzer durumlar yaşadık hiçbir şekilde çözüm yok gidiyor servise ana kart değişti geri geliyor aynı en az 4 defa gitti değişen bir şey hala yok.

 • Levent14 Ocak

  Vestel Firmasından şikayetime istinaden bugün Onur bey tarafıma dönüş yaptı. Mağduriyetimin giderileceği sözünü verdi. Bir, iki güne dönüş yapılacağını iletti. Kendisine Teşekkür ediyorum.

 • Levent05 Aralık 2018

  Hiçbir şekilde çözüm üretilmedi, daha vahim olanı dönüş dahi yapılmadı. Mağduriyetiniz en kısa zamanda çözüme kavuşacak denilmesine rağmen. Mağduriyetimiz aynı şekilde devam ediyor. Tv nin değiştirilmesinden başka bir seçenek düşünmüyoruz. Bunu açıkça beyan edeyim tekrar.

 • Regal Temsilcisi12 Kasım 2018

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

Ziyaretçi Yorumları