25 Mayıs 2015

Regal Üretim Hatası Var!

Ürün 15.12.2010 tarihinde alınmıştır. Aldığımız tarihten itibaren sürekli çamaşır yırttığından pek çok kıyafeti çöpe attık. Makinenin 1 defa
körüğü değişti, 1 defa deterjan çekmecesi değişti, 1 defa kazanı değişti, 1 defa kapak kilidi değişti, sonra 1 defa daha kazan değişti.

Kısacası; tambur ile körük arasındaki mesafenin çok fazla olması (1 cm) ve sürekli çamaşır yırtması, gövdenin aşırı paslanması, cihazda eksik parçanın olması, aşırı vibrasyon sesi yapması (teknisyen raporu ile sabit) üründe "Üretim Hatası" olduğunu göstermektedir. Bu nedenle ürünün ücretsiz onarımı ya da değiştirilmesi gerekmektedir. Mağduriyetimizin giderilmesini bekliyoruz.

Celal K. 628 Okunma

Cevaplar

  • Celal K.08 Haziran 2015

    15.12.2010'da aldığımız Regal Çamaşır Makinesi, aldığımız tarihten beri sürekli çamaşır yırtmakta ve aşırı sesli çalışmaktadır. Bununla ilgili makinenin 1 defa körüğü, 1 defa deterjan çekmecesi, 1 defa kazanı, 1 defa kapak kilidi değişti, sonra 1 defa daha kazan değişti. Bölge Servisi tambur ile körük arasındaki mesafenin çok fazla olduğu (1 cm) ve sürekli çamaşır yırttığı, gövdenin aşırı paslandığı, cihazda olması gereken bir parçanın eksik olduğu, aşırı vibrasyon sesi yaptığı teknisyen raporu ile belgelenerek üründe \"Üretim Hatası\" olduğu tespit edilmiştir. Buna rağmen firma hatasını kabul etmeyip, ürünü değiştirmeye yanaşmamakta bizden para talep etmektedir. Bugüne kadar yırtılan çamaşırlar elimizdedir. Uğradığımız maddi ve manevi zarar göz ardı edilmektedir. Firma ürününe sahip çıkmalı, hatasını kabul edip ücretsiz değiştirmelidir.

  • Regal Müşteri Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön