Regal Servisinin Yanlış Raporu!

Gürhan H. |

Regal bzd r5403hg kullanmaktayım. Buzdolabının kapısı kapanmıyor sorunu olarak arıza bildirimi yaptım. 444 4 123 no'lu telefonu aradığımızda ürün için tüketici memnuniyeti olarak kurulan merkez servisin yönlendirildiğini belirtmişlerdi, fakat gelen servis personeli daha önce gelen servis personeli.

14.12.2013 tarihinde servis çalışanları geldi. Ürünün resimlerini üçüncü kez çektiler ve 15.12.2013 tarihinde servisten aradılar. Ürünün sorunu kullanımla ilgili olduğunu belirttiler. Sorunu sorduğumda paslanma olarak belirtti, fakat benim ürünümün sorunu sadece kapı kapanmıyor ve kapı üzerindeki lastik içerisindeki mıknatıs şeklindeki parçanın sorunlu olduğu yönünde.

Etiketler :

Kapı-Menteşe Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürhan H.
  24 Aralık
  09:46

  Sayın ilgili arkadaşlar bizler tüketci olarak öncelikle ürün alacağımız zaman ülkemizin kazanması için yerli üretim olan cihazları tecih ediyoruz fakat ürünümüzde oluşan arıza ile ilgili sorunlarımızda firmanın belirlemiş olduğu servislerin tüketicilere karşı yeterince önem verilmediği kanaatindeyim.
  Yetkili kişilerin bu tür sorunlarda belirlemiş olduğu yetkili servislerin denetimini yapması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerekmekte olduğu düşüncesindeyim.

 • 17 Aralık
  10:02

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü