23 Eylül 2013

Regal Servisi Kurulumda Ücret İstiyor!

Internet üzerinden online alışveriş sitesi kanalıyla Vestel’den Regal markalı buzdolabı satın aldım. Ürün teslimi yaklaşık 20 günü buldu. Vestel servis elemanı evime geldi, ambalajı açtı ve çok basit ürün montajını gerçekleştirdi. Servis teknisyeni evimden çıkarken montajın ücretsiz olmadığını söyleyip 50 TL talep etti. Kendisine 50 TL ödemeyi yaptım ve bir belge talep ettim.

Servis teknisyeni yanında belge olmadığını daha sonra getireceğini belirtti. Konuyu Vestel Servis Müşteri Hizmetlerine ilettim ve verdikleri reklamlarda belirtilen ücretsiz montaj konusunu hatırlattım. Kendileri bu konu hakkında hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler.

Huseyın U. 346 Okunma

Cevaplar

  • Regal Müşteri Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön