05 Eylül 2013

Regal Makineye Tuz Koydum Diye Kullanıcı Hatası Dedi!

Geçen yıl A101 mağazasında satışa çıkan Regal tezgah üstü bulaşık makinesini satın aldım. 2 sene garantisi vardı. Bu sene makinem arıza yaptı. Israrlı aramalarım sonucu servis gelip makineyi götürdü. 2 hafta sonra garantiye girmediği söylendi. Sebebini sorduğumda aldığım cevaba çok şaşırdım.

Aldığım cevap;cihaza ek tuz ilavesi olmuş ve boruyu delmiş. Ben böyle bir şey görmedim. Tuzsuz bulaşık yıkamayan makineye , tuz koymak kullanıcı hatası oluyormuş. 1.si makinede tuz ilavesi yapılması gerektiğini gösterir ışık bulunuyor. 2. si kurulumu yapan personel de tuz konması gerektiğini söylüyor. Bu durumda kullanıcı hatası nerede? Makinemin bir an önce tamir edilmesini istiyorum.

Melek B. 1.082 Okunma

Cevaplar

  • Melek'in Teşekkür Mesajı09 Eylül 2013

    Öncelikle sorunla ilgilenen çözüm merkezi yetkilisi Dila Hanım'a teşekkür ediyorum.Kendileri makinemin garanti kapsamında tamir edileceğini söyledi.Şimdi gelip makineyi almalarını bekliyorum.Regali tekrar tercih etme sebebim Dila Hanım'ın sorunumu çözüme kavuşturması olur.Teşekkür ederim Dila Hanım.

  • Regal Müşteri Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Regal markamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön